KAMERY

 

Vďaka kamerovému systému máte pod dohľadom celú Vašu domácnosť, firmu alebo chatu, nech sa nachádzate kdekoľvek. Cez aplikáciu v mobile tak môžete sledovať dianie odkiaľkoľvek na svete.

 

IP KAMEROVÉ SYSTÉMY

Montujeme IP kamerové systémy od popredných výrobcov DAHUA a AVIGILON. Niektoré IP kamery sú špecifické tým, že majú unikátne funkcie ako čítanie ŠPZ, rozpoznávanie tváre, video-analytické funkcie, počítanie ľudí. V našom sortimente nájdete aj panoramatické tzv. fisheye kamery, či 360° PTZ otočné kamery, ktoré snímajú vo vysokom rozlíšení. Dôležitou súčasťou každého IP kamerového systému je použitie kvalitných sieťových komponentov. Sieťové komponenty DAHUA sú vyvinuté na profesionálne riešenia odolné voči prepätiu a voči extrémnym teplotám.

HDCVI KAMEROVÉ SYSTÉMY


Hlavnou výhodou je využitie existujúcej analógovej kabeláže a postačí iba výmena kamier a záznamového zariadenia. 
HDCVI kamery a záznamové zariadenia spoločnosti Dahua podporujú rozlíšenie HD, Full HD, 4Mpx a 8Mpx. Táto technológia je ideálne riešenie pre prechod z analógového systému na novú technológiu s vysokým rozlíšením. Toto riešenie je cenovo dostupnejšie oproti IP systémom.